zahlavi2.png

Silvestr 2017- Lípa sobě

DSC_0283.jpg
Již podruhé ochotníci uspořádali oslavu Silvestra v místní sokolovně. Tentokrát jsme neodehráli silvestrovské představení, ale rozhodli jsme se, že hosté budou bavit nás.
Na úvod nám zatančila hostující Barbora Baďurová, společně s Ondřejem Kmentou. Po první sadě písniček s hity 60. let, se 5 párů utkalo ve hře „Kufr“. Vítěz získal poukaz v hodnotě 1. tisíc Kč. Po krátkém oddechu a tanci, jsme předvedli 8 krátkých scén z nejznámějších českých filmů. Soutěžili všichni hosté. Museli napsat správně názvy všech 8 filmů. Ze správných odpovědí, se losovali 3 výherci, z nichž jeden, si odnesl poukaz v hodnotě 1. tisíc Kč. Atmosféra v sále byla tak příznivá, že si vzájemně radili mezi sebou všichni. Čas rychle utíkal, ale aby nikdo neodešel takříkajíc „s prázdnou“, byl tu bonus, naučit se lidový tanec polku. Na parketu byli všechny věkové kategorie, takže lidové tance, ještě mají své pokračovatele.
Hrozinkou na dortu se stala „nečekaná návštěva“ hlavy státu, jeho ženou, společně s ochrankou, mluvčím a moderátorem Václavem. Marek Mikeska, jako prezident, Nikola Balajková, jeho žena, mluvčí Jan Černý a moderátor Václav Šimek, vyvolali v sále velký rozruch, nadšení i bučení. Nebylo se čemu divit, bylo pár dnů před volbou prezidenta.
Na závěr proběhla soutěž „dabing“. Tři páry, soutěžili o nejvtipnější námět a dialog. Na plátně běžela 30s ukázka z filmu, vítěz však mohl být jenom jeden a ten si odnesl poukaz v hodnotě 1. tisíc Kč. Půl noc se rychle přiblížila, než odbily závěrečné sekundy starého roku, zazpívali jsme si všichni společné karaoke od Jarka Nohavici. Za zvuku odbíjejících zvonů a odšpuntovávání šampaňského, se celý sál přivítal, v Novém roce 2018. Popřáli jsme si mnoho zdraví a štěstí a pak se většina šla dívat na ohňostroj. Program tímto skončil, ale mnoho jich zůstalo a bavilo se do pozdních ranních hodin. Tak snad někdy, zase příště….

Fotografie ze silvestra najdete zde
25.02.2018 14:23:33
josef.valek7
© Ochotnický soubor Lípa
vytvořeno službou Webgarden
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one