zahlavi2.png

Výlet do Prahy 2015

FormatFactoryDSC_0100.jpg
Dne 6. 2. 2015 se vydala 18-ti členná expedice Divadelního lipského spolku na třídenní výlet do našeho hlavního města Prahy. V pátek, po příjezdu vlakem, jsme se šli ubytovat. Penzion nedaleko Václavského náměstí nás velice mile překvapil. Bydleli jsme ve 3 pokojích s příjemným a zajímavým prostředím.
V sobotu nás čekal perný den. Začalo to výletem na Petřín, kam jsme vyjeli lanovkou. Následovala procházka na Pražský hrad, kde jsme ve 12:00 viděli střídání stráží. Poté jsme se šli převléknout do „divadelního“ a ve 14:00 nám začalo přestavení muzikálu 3 MUŠKETÝŘI v divadle Broadway. Po představení, které se nám moc líbilo, neboť v něm bylo spoustu skvělých hereckých a hlavně
pěveckých výkonů, jsme si dali rozchod a každý mohl jít kam chtěl. Večer byl sraz v penzionu. Pití a buchty z domova, k tomu objednaná pizza, povídání, prostě příjemný závěr dne.

V neděli jsme si museli ráno zabalit a odvézt si věci do úschovny zavazadel na nádraží. Poté se někteří z nás jeli podívat na ,,Neviditelnou“ výstavu, někteří šli na další představení do divadla a jiní se šli podívat po obchodech. V 5 hodin odpoledne jsme vyrazili vlakem zpět domů. V 9 hodin jsme se šťastně a bez ztrát navrátili do Lípy (a okolních vesnic). Výlet to byl náročný a měl bohatý program – čili velmi rychle utekl. Myslím si, že si ho všichni moc užili a odnesli si spoustu zážitků.

Julie Křivinková
FormatFactoryDSC_0089.jpg
20.04.2015 12:50:36
josef.valek7
© Ochotnický soubor Lípa
vytvořeno službou Webgarden
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one